pojemność noclegowa
250 osób

5 sal
konferencyjnych

bezpłatne
Wi-Fi

idealna
lokalizacja

monitorowany
parking

akceptujemy
zwierzęta

POKOJE I APARTAMENTY

STANDARD JEDNOOSOBOWY

Pokoje typu Standard jednoosobowe to wygodne i funkcjonalne wnętrza, w pokoju znajduje się 1 łóżko o wymiarach 90x200 cm. Pokoje są klimatyzowane.

Szczegóły
SZCZEGÓŁY I CENY

STANDARD DWUOSOBOWY

Pokoje typu Standard dwuoosobowe to wygodne, funkcjonalne i nowocześnie urządzone wnętrza. Pokoje mają możliwość aranżacji łóżek w 2 wariantach – 2 oddzielne łóżka lub 1 łóżko podwójne. Łazienki w pokojach dostępne są w dwóch wariantach - z prysznicem lub wanną.

Szczegóły
SZCZEGÓŁY I CENY

SUPERIOR

Pokoje typu Superior to wygodne, przestronne i funkcjonalne wnętrza, zaprojektowane i wykonane z dużą starannością. Duża powierzchnia pokoju zapewnia wyjątkowy komfort, a kolorystyka sprzyja wypoczynkowi.  Pokoje są klimatyzowane.

Szczegóły
SZCZEGÓŁY I CENY

EXECUTIVE

Pokoje typu Executive to nowa jakość w naszym hotelu. Pokoje zyskały na przestronności, a ich nowoczesny design nawiązuje do symboliki lat 70tych, w których powstał hotel. Pokoje zostały oddane do użytku we wrześniu 2023 roku.

Szczegóły

APARTAMENTY

Apartamenty to ponadczasowe, wygodne i przestronne wnętrza, zaprojektowane i wykonane z dużą starannością. Nasze Apartamenty są idealną propozycją dla osób ceniących komfort najwyższej klasy. Apartament można podzielić na 2 odrębne pokoje - sypialnię oraz pokój dzienny. Duża przestrzeń zapewnia wyjątkowy komfort, a kolorystyka sprzyja wypoczynkowi. Apartament jest klimatyzowany.

Szczegóły
SZCZEGÓŁY I CENY